Powrót do strony głównej
  Odpowiedz     Nowy wątek  

DHEA

Bursztynek
Niezarejestrowany
18:53 04-23-2008

IP: 83.28.xxx.xxx
Jaki ma zwiazek wysoki pozim DHEA z vitiligo?
Mój wynik DHEA to 22,5 a norma wynosi od 0,8 - 10,5.
Z góry dziekuje za odpowiedz.

Odpowiedz z cytatem
Monika20
Niezarejestrowany
13:02 04-24-2008

IP: 87.206.xxx.xxx
Oczywiście,że ma związek.Radze sie udać do endokrynologa lub ginekologa-endokrynologa(po nicku nie wiem czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną).Zrób badania- DHEA-S,Testosteron,Androstendion,Kortyzol.Mozesz miec wrodzony przerost nadnerczy lub nadczynnośc po prostu z nie do konca znanych przyczyn.Może sie to wiązac z podwyzszonym poziomem innych hormonow,ale niekoniecznie,czasem dhea jest podwyzszone a reszta w normie-mimo ze dhea nazywane jest ojcem wszystkich hormonów.NIE DAJ SIE ZBYĆ LEKARZOWI SZUKAJ DOBREGO DOKTORA DO SKUTKUhormony nadnerczy hamuja melanogenezę-czego u niektorych,wrazliwych osob skutkiem jest bielactwo.

Odpowiedz z cytatem
ataga
CZĘSTY BYWALEC


Nadano:
19:45 04-28-2008
Posty:5
Zarejestrowany:
14:38 03-11-2008

IP: 83.24.xxx.xxx
Co to jest PH- Organizmu i DHEA?
prosze o odpowiedz i z gory dziękuje

Zmodyfikowano: 19:45 04-28-2008

ataga

Odpowiedz z cytatem
Maciej
Niezarejestrowany
11:39 05-2-2008

IP: 83.31.xxx.xxx




Oczywiście,że ma związek.Radze sie udać do endokrynologa lub ginekologa-endokrynologa(po nicku nie wiem czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną).Zrób badania- DHEA-S,Testosteron,Androstendion,Kortyzol.Mozesz miec wrodzony przerost nadnerczy lub nadczynnośc po prostu z nie do konca znanych przyczyn.Może sie to wiązac z podwyzszonym poziomem innych hormonow,ale niekoniecznie,czasem dhea jest podwyzszone a reszta w normie-mimo ze dhea nazywane jest ojcem wszystkich hormonów.NIE DAJ SIE ZBYĆ LEKARZOWI SZUKAJ DOBREGO DOKTORA DO SKUTKUhormony nadnerczy hamuja melanogenezę-czego u niektorych,wrazliwych osob skutkiem jest bielactwo.
Napisane przez Monika20


No i z tym tez sie zgadzam .
Moj staruszek siedzi co prawda nie w medycynie ale w biochemi z wyboru
.Konczyl medycyne i jest na bierzaco. Ten hormon nadnerczy to bardzo nowy temat u nas ale na swiecie znany juz dawno. Zwlaszcza w Japonii i Ameryce. U nas mozna go kupic bez recepty ale nie radze bo jesli masz w normie to jak przedawkujesz to oprocz bielactwa wyskoczy ci jeszcze inne swinstwo na gebie lub Bog wie gdzie Mi powiedzial ze moje Dhea jest w normie. Ale moje bielactwo jest od bakterii jakie mnie zra w organizmie. Podobno mam za duzo i to tych dobrych.

Odpowiedz z cytatem
Monika20
Niezarejestrowany
16:20 05-2-2008

IP: 87.206.xxx.xxx
A DHEA da sie obniżyć podając chociażby dexamethazon.U młodych osób jego nadmiar może byc spowodowany niedojrzałością ukł.hormonalnego i sam może się znormalizować.Ja mam tego 3 razy za dużo ale już np.siarczan DHEA mam w normie,a tez powinien byc za duzy bo ich ilosc jest analogiczne;-/ Macieju,wiesz coś jeszcze na temat ewentualnych przyczyn?odpisz

Odpowiedz z cytatem
Andras
Niezarejestrowany
17:33 06-22-2008

IP: 77.253.xxx.xxx


U młodych osób jego nadmiar może byc spowodowany niedojrzałością ukł.hormonalnego i sam może się znormalizować.Ja mam tego 3 razy za dużo ale już no
Napisane przez Monika20



Czy wysoki poziom EHDA moze byc przyczyna trądziku, mieliscie trądzik?

Odpowiedz z cytatem
Monika20
Niezarejestrowany
21:34 06-24-2008

IP: 87.206.xxx.xxx
Może byc przyczyna tradziku.

Odpowiedz z cytatem
mACIEK
Niezarejestrowany
11:42 06-29-2008

IP: 83.31.xxx.xxx




Może byc przyczyna tradziku.
Napisane przez Monika20


dO ANDREASA.
NO PEWNIE ZE MOZE BYC PRZYCZYNA TRADZIKU. umnie tradzik byl tak dlugo leczony roznymi metodami ze poniszczyl mi melanocyty(pigment) A tradzik jak byl tak byl. Dopiero jak zbadano mi Dhea to okazalo sie ze jego poziom mialem 4 razy przekroczny. Nikt z lekarzy nie wiedzial co z tym zrobic . Moja mama nie dala za wygrana i pojechalismy do Hamburga. Tam podano mi leki na dwa tygodnie. Przestalem brac. Gdzies po miesiacU Zluszczyla mi sie skora a teraz nie wiem nawet co to tradzik .

Odpowiedz z cytatem
Monika20
Niezarejestrowany
13:35 06-29-2008

IP: 87.206.xxx.xxx
Macku napisz proszę jak nazywają sie te leki na obniżenie hormonu DHEA:-) Czy po obniżeniu poziomu tego hormonu zatrzymało Ci się bielactwo?Proszę o odpowiedz:-)

Odpowiedz z cytatem
kuguar
Niezarejestrowany
22:47 07-21-2008

IP: 79.162.xxx.xxx
ja tez mam za duzo tego DHEA???
czy w wawie jest jakis lekarz sprawdzony ktory sie na tym zna???
mnie lekarka powiedziala ze bedzie z tym problem bo lekarze w PL nie wiedza jak to leczyc a to jest jak piszecie bardzo wazne
czym to dziadostwo zwalic???
pomocy

Odpowiedz z cytatem

  Odpowiedz  

Powrót do strony głównej

Archiwum:
[1]


34all - stwórz własne forum